Načítám

wait a moment

Milé dárky potěší každou ženu

Asi jen málokterá žena potvrdí, že nerada dostává dárky. A tím nemáme na mysli drahé šperky či luxusní auta, ale něco milého, co potvrdí, že ten druhý na ní myslí. Muži dávali dárky ženám již v dobách neandrtálců a i když se od té doby mnohé změnilo, touha mužů dávat ženám dárky, v nich zůstala zakořeněná.

Proč obdarovat ženu?

Dary ukazují lásku a náklonnost a mohou také signalizovat uznání a poděkování.

Když dáte své významné osobě dárek, prohloubí se ve vašem vztahu vřelost, důvěra, náklonnost a intimita a dokonce se zvýší její obdiv k vám. Tento efekt rozdávání dárků by neměl být vyhrazen pouze pro hlavní výročí a svátky, ale měl by se používat k udržení plamene i během „běžného“ společného života.

Každá žena se i maličkostmi pochlubí svým kamarádkám a příbuzným. Dárky pro ženu potěší nejen partnerku, ale také sestru, matku či milou kolegyni v práci.

Co ženě darovat?

Kultury po celém světě přiřadily květinám význam a používaly je k zasílání zpráv milovaným ženám a soupeřům. Například darování levandulově zbarvené růže symbolizuje lásku na první pohled. Znáte oblíbenou květinu ženy, kterou chcete obdarovat? Pokud si nejste jisti, věřte, že krabice růží potěší každou ženu.

Pokud ráda mlsá využijte možnosti obdarovat ji pugétem z čerstvého šťavnatého ovoce, doplněné lahodnou belgickou čokoládou. Originální květinové a ovocné pugéty objevíte na webu frutiko.cz.

Kromě chutí můžete vybírat pugéty, klasické i jedlé, podle oblíbené barvy, kterou zjistíte velmi snadno. Stačí pozorovat jakou barvu oblečení nejčastěji volí.

Společnost Frutiko zajistí odvoz jakéhokoliv zboží. Překvapte svou milou v práci a zpříjemněte jí den. Vše je rozváženo ve speciálních termoboxech, které udržují ideální teplotu a chrání zboží před poškozením, které při jízdě hrozí.