Načítám

wait a moment

Nejste spokojeni se zprávami českých médií?

Stále více lidí si stěžuje na nespokojenost s informacemi, které jim předkládají česká média. Televizní stanice, noviny i zpravodajské servery jsou často označovány jako politicky motivované, zmanipulované, dezinformační nebo demagogické. Pokud se na dané zdroje podíváte blíže, zjistíte, že komerční média často vlastní politici, kontroverzní podnikatelé, lobbisté a lidé napojení na různé politické strany a hnutí.

Snadno tak lze usoudit, že už neexistují komerční média, která by nebyla ovlivněna svým majitelem. Mnoho médií tak kvůli tomu ztratilo své příznivce, kteří se snaží jako alternativu hledat zdroj informací a novinek na nestranných portálech, které se zaměřují na zprávy objektivně, bez nutnosti manipulovat s veřejným míněním. Někdy je těžké poznat, které portály jsou kvalitní a které ne, mnoho lidí to řeší jednoduše tak, že sleduje více zdrojů. I to je řešení, i když to zabere mnohem více času. Máme pro vás lepší způsob, jak sledovat vše důležité, co se událo a sice nástroj, kterým je web https://www.cerstvezpravy.cz/.

Sledujte vše podstatné na jednom místě

Portál cerstvezpravy.cz monitoruje všechny kvalitní české weby a jejich obsah zobrazuje velmi stručně formou titulků jednotlivých článků. Tyto titulky jsou uspořádané podle zdrojů a vy tak na jednom webu můžete shlédnout všechny články, které v daný den vyšly na všech důležitých webech. Jelikož je kvalitních webů mnoho a mají různé zaměření, tak je web rozdělen na kategorie. Najdete zde ekonomiku, kulturu, sport, bydlení a zahradu, bulvár a vše ostatní. V každé kategorii najdete všechny tématické články, které aktuálně vyšly. Už nemusíte navštěvovat jednotlivé zdroje, s tímto webem máte všechny články na jednom místě. Přečtete si titulky článků a pokud vás nějaký zaujme, kliknete na něj a dostanete se tak přímo na článek, který si můžete přečíst. Sledujte obsah efektivně, s webem cerstvezpravy.cz se dostanete během krátké chvíle na všechny články, které vás budou zajímat.