Načítám

wait a moment

Intimní život už za nic nestojí?

Opět jste chtěli uspokojit svou partnerku, ale nakonec to skončilo neúspěšně? Ne vždy se podaří zabodovat. Občasné selhání potkalo už snad každého muže. Někdy je za něj zodpovědný stres, únava, tréma nebo nevyspání. Když je selhání opakované, už to obvykle není o náhodě, ale je to náznak problému, kterému se říká erektilní dysfunkce. Nedostatečná erekce nebo slabá výdrž dokáže neblaze poznamenat vztah i psychiku muže. Pokud máte pocit, že váš intimní život skončil, nevěšte hlavu, vždy existuje řešení.

Správná léčba vašeho problému

Když není erekce, můžete najít cestu, jak si jí opět zajistit. S tímto problémem by vám měl pomoci urolog, je zvyklý denně řešit intimní potíže a pomůže i vám. Nejprve vás vyšetří a vyslechne váš problém. Zjistíte, jestli vaše problémy nejsou způsobeny nějakým zdravotním stavem. Pokud to situace dovoluje, předepíše vám léky, které vám zajistí pevnou a dlouhotrvající erekci. Obvykle jde o Viagru nebo Cialis. Viagru si bez předpisu nekoupíte, je zde účinnou látkou silenafil a v tuzemsku má na prodej takovcýh léků patent Pfizer.

Najde se mnoho mužů, kteří by chtěli takové léky pořídit bez předpisu, jedinou možností je nákup takových léků online. Patent Pfizeru se nevztahuje na Indii a tak tu indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma vyrábí nejznámější generikum Viagry. Jmenuje se Kamagra, jde o léky se stejnou účinnou látkou, tedy sildenafilem. Na rozdíl od Viagry se nabízí Kamagra v mnoha podobách, kromě tablet je to třeba poživatelný gel, šumivá Kamagra nebo cucací bonbóny. Při nákupu si dejte pozor na různé inzeráty, protože se prodává mnoho padělků. Chcete mít jistotu, že kupujete originální produkty Kamagra? Potom je nakupujte u oficiálního zprostředkovatele, kterým je internetový obchod Kamagris.com.